Bezpłatne wsparcie coachingowe

Absolwenci, zachęcamy Was do skorzystania z bezpłatnych, indywidualnych sesji coachingowych prowadzonych przez Gabrielę Gab- coacha, mentora i wykładowcę w Uczelni Łazarskiego.
wsparcie coachingowe2

Znaleźliśmy się w niespotykanej dotąd sytuacji, w której mnóstwo rzeczy jest poza naszą kontrolą, jesteśmy zasypywani masą informacji z mediów- niestety, nie zawsze rzetelnie sprawdzonych.  Nasze codzienne życie niespodziewanie się skomplikowało. Każdy z nas w odmienny sposób reaguje na stres i odosobnienie. W tym trudnym okresie, Gabriela Gab coach, mentor i wykładowca w Uczelni Łazarskiego oferuje swoje usługi nieodpłatnie dla wszystkich absolwentów Uczelni Łazarskiego oraz innych osób, które w tym trudnym czasie potrzebują pomocy i wsparcia.
Gabriela Gab prowadzi w Uczelni Łazarskiego doradztwo zawodowe, coaching kariery oraz zajęcia z psychologii stresu. Jest wykfalifikowanym coachem i mentorem. Jeśli potrzebujecie indywidualnej sesji coachingowej przez telefon to zachęcamy do kontaktu pod numerem telefonu: <link tel:576329230>576 329 230</link>
Obszary wsparcia:
<ul><li>wypracowanie strategii, jak najefektywniej wykorzystać czas kwarantanny,</li><li>wsparcie w radzeniu sobie z obawami i zrozumiałym w obecnej sytuacji lękiem,</li><li>zarządzania swoimi emocjami w ekstremalnej sytuacji,</li><li>radzenia sobie z rzeczywistością, gdy trzeba siedzieć w domu, zwłaszcza z dziećmi,</li></ul>
lub po prostu zwykłe wygadanie się życzliwej osobie, albo zwyczajna sesja coachingowa na dowolny temat. Gwarantujemy, że sesje są całkowicie poufne i odbywać się będą telefonicznie - numer, jest przeznaczony tylko i wyłącznie w celu wykonania sesji telefonicznych&nbsp; w okresie kwarantanny.
<strong>WAŻNE:</strong> Dla zapewnienia Państwa komfortu psychicznego rozmowy są anonimowe, prosimy o nie podawanie podczas rozmowy imienia i nazwiska oraz innych danych osobowych.
Sesja coachingowa to nie sesja terapeutyczna i nie jest to też usługa medyczna.
Prosimy, aby osoba dzwoniąca zastrzegła swój numer telefonu -można to wykonać poprzez zmianę ustawień w telefonie lub wpisując przed naszym numerem telefonu kod: #31#, co pozwoli na jego anonimowość.
Informujemy również, że nie będziemy oddzwaniać na połączenia nieodebrane, ani odpisywać na wiadomości sms.
Zachęcamy do kontaktu!
Klub Absolwenta Uczelni Łazarskiego

1st place
in the ranking of Dziennik Gazeta Prawna

 

Our engagement and innovative approach have been awarded with numerous prestigious prizes or acknowledgments!

 

Join Lazarski today and #Experience education with us!

Learn more about the fields of study of the Faculty of Law and Administration

1st place
in the ranking of Rzeczpospolita daily

 

Our engagement and innovative approach have been awarded with numerous prestigious prizes or acknowledgments!

 

Join Lazarski today and #Experience education with us!

Learn more about the fields of study of the Faculty of Law and Administration