Konferencja odbędzie się <strong>28 października 2021</strong> w formule online, na platformie <strong>MS Teams</strong>. Szczegóły zostaną przesłane mailem do zarejestrowanych uczestników.
Organizatorem wydarzenia jest <strong><link 1831>Instytut Prawa Upadłościowego, Restrukturyzacyjnego oraz Badań nad Niewypłacalnością Uczelni Łazarskiego</link></strong> w Warszawie wraz z:
<ul><li>Wydziałem Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu </li><li>Wydziałem Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach</li><li>Wydziałem Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego</li><li>Wydziałem Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego</li><li>Instytutem Nauk Prawnych Uniwersytetu Opolskiego</li><li>Uniwersytetem Ekonomicznym w Katowicach</li><li>Wyższą Szkołą HUMANITAS w Sosnowcu</li></ul>
Konferencja jest pierwszym międzyuczelnianym wydarzeniem organizowanym <strong>wyłącznie przez doktorantów i dedykowanym dla doktorantów</strong>.
Do udziału w konferencji zapraszamy doktorantów, którzy prowadzą badania w obszarze nauk społecznych i ekonomicznych poświęcone zjawisku niewypłacalności, upadłości oraz restrukturyzacji przedsiębiorców i osób fizycznych, które nie prowadzą działalności gospodarczej. Celem konferencji jest umożliwienie zaprezentowania wyników badań prowadzonych przez młodych badaczy, wymiana poglądów i doświadczeń doktorantów, których zainteresowania naukowe koncentrują się na restrukturyzacji, upadłości i niewypłacalności nie tylko w aspekcie prawnym, ale również z uwzględnieniem elementów ekonomicznej analizy prawa oraz socjologii i aksjologii prawa.
Wystąpienie na konferencji jest bezpłatne. Udział w konferencji jest bezpłatny dla: pracowników naukowych, studentów i doktorantów wszystkich uczelni oraz pracowników wymiaru sprawiedliwości. Dla pozostałych osób opłata za udział w konferencji wynosi 200zł.
Więcej szczegółów znajdą Państwo na <strong><link 4010>STRONIE KONFERENCJI</link>.</strong>
Konferencja Doktorantów: „Postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w ujęciu prawnoekonomicznym”
