Nowe władze UŁa

Decyzją Senatu Uczelni Łazarskiego z dnia 20 czerwca 2018 r. rektorem UŁa został prof. ndzw. dr hab. Maciej Rogalski. Prof. Rogalski od 2011 r. wykłada na Wydziale Prawa i Administracji Uczelni Łazarskiego. Jest również kierownikiem Katedry Prawa Administracyjnego na WPiA UŁa.
konkurs na rektora

Nowy rektor jest prawnikiem, sędzią, specjalizującym się w prawie karnym i telekomunikacyjnym. Jest autorem blisko 200 prac z zakresu prawa karnego, procedury karnej i regulacji sektorowych. Ukończył prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, gdzie również uzyskał kolejne stopnie naukowe. Występował na konferencjach i spotkaniach w Niemczech, Austrii, Francji, Belgii, W. Brytanii.
W latach 1994-1995 był stypendystą <em>East-Central European Scholarship Program </em>prowadzonego przez Uniwersytet Georgetown w Washingtonie, USA. W latach 1994-1995 ukończył studia podyplomowe z zakresu Business Administration w Le Moyne College w USA.
Posiada wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu zdobyte podczas pracy w dużych korporacjach międzynarodowych. W latach 2003-2011 był wiceprezesem Polskiej Izby Informatyki i Telekomunikacji w Warszawie. Od 2016 r. jest partnerem w kancelarii radców prawnych Dworzyński Rogalski w Warszawie.
Od 2012 roku obowiązki rektor UŁa pełniła prof. zw. dr hab. Krystyna Iglicka-Okólska. W imieniu całej społeczności akademickiej składamy Pani Profesor serdeczne podziękowania za rektorski trud i zaangażowanie włożone w rozwój Uczelni.
<strong>Władze WPiA oraz WEiZ</strong>
Zmiany zaszły również we władzach Wydziału Prawa i Administracji oraz Wydziału Ekonomii i Zarządzania. Nowym dziekanem WPiA została prof. UŁa, dr hab. Anna Konert, a dziekanem Wydziału Ekonomii i Zarządzania dr Martin Dahl.
Na Wydziale Prawa i Administracji prodziekanem ds. jakości kształcenia na WPiA został dr Robert Szczepankowski, prodziekan ds. naukowych i współpracy międzynarodowej dr Dominika Harasimiuk, a prodziekanem ds. dydaktycznych na kolejną kadencje został wybrany mgr Jacek Kośla.
Na Wydziale Ekonomii i Zarządzania nowym prodziekanem został dr Adrian Chojan, prodziekanem ds. programowych i dydaktycznych dr Ostap Kushnir, zaś na kolejną kadencję prodziekanem ds. studiów walidowanych został dr hab. Krzysztof Łazarski, prodziekanem ds. studenckich dr inż. Paweł Najechalski, a prodziekanem ds. nauczania na odległość mgr Artur Wojno.
Nowo wybranym władzom Uczelni Łazarskiego życzymy pomyślności w pełnieniu obowiązków.

Psychologia
Nowy kierunek na Wydziale Medycznym

 

Zdobywaj wiedzę na Wydziale Medycznym w unikalnym, holistycznym ujęciu. 

Rozwijaj umiejętności pod okiem ekspertów, zyskaj solidne podstawy naukowe oraz praktyczne przygotowanie do pracy w ochronie zdrowia i innych obszarach psychologii.
 

Sięgnij po nowe możliwości zawodowe:

 

Poznaj bliżej nasz kierunek Psychologia

 

Łazarski w czołówce Uczelni wyższych!

  • Wydział Prawa i Administracji zajął I miejsce w XVIII Rankingu "Dziennik Gazeta Prawna” (2024 r.)
  • Wydział Prawa i Administracji jest także na 1. miejscu wg XIII rankingu dziennika Rzeczpospolita (2024 r.)
  • jesteśmy w pierwszej czwórce w prestiżowym rankingu magazynu Perspektywy 
  • wysoki poziom kierunku lekarskiego został powtórnie pozytywnie oceniony przez Prezydium Polskiej Komisji Akredytacyjnej uchwałą nr 838/2023 z dn. 18 września 2023 r.

Cieszymy się, że nasze starania są doceniane!

1. miejsce
w rankingu dziennika Rzeczpospolita

 

Jesteśmy ośrodkiem naukowo dydaktycznym, który umiejętnie łączy innowacyjne standardy edukacji z tradycyjnymi celami kształcenia.

Budujemy społeczność opartą na zdobywaniu wiedzy od najznakomitszych mistrzów. Grono naszych wykładowców to wybitni eksperci w dziedzinie ekonomii, polityki, lotnictwa i prawa!

Studiuj i ucz się od najlepszych!

 

Poznaj bliżej ofertę Wydz. Prawa i Administracji UŁa

Pozytywna akredytacja PKA
dla kierunku lekarskiego!

 

Jesteśmy ośrodkiem naukowo dydaktycznym, który umiejętnie łączy innowacyjne standardy edukacji z tradycyjnymi celami kształcenia.

Budujemy społeczność opartą na zdobywaniu wiedzy od najznakomitszych mistrzów. Grono naszych wykładowców to wybitni eksperci w dziedzinie ekonomii, polityki, lotnictwa i prawa!

Studiuj i ucz się od najlepszych!

 

Poznaj bliżej nasz kierunek Lekarski

Lider
w kategorii edukacja biznesu!

 

Jesteśmy ośrodkiem naukowo dydaktycznym, który umiejętnie łączy innowacyjne standardy edukacji z tradycyjnymi celami kształcenia.

Budujemy społeczność opartą na zdobywaniu wiedzy od najznakomitszych mistrzów. Grono naszych wykładowców to wybitni eksperci w dziedzinie ekonomii, polityki, lotnictwa i prawa!

Studiuj i ucz się od najlepszych!

 

Poznaj bliżej ofertę Wydz. Ekonomii i Zarządzania